Haber

Gazze’de şiddetli çatışmalar! “Bu gece İsrail’e ağır kayıplar verdik”

  • Haberler7

Bu akşam Gazze’de çok şiddetli çatışmaların yaşandığı öğrenildi. El-Zeytun, El-Sabra ve Pir Radwan mahallelerinde çatışma seslerinin yanı sıra patlama ve dumanların da yükseldiği belirtildi.

BEYT HANUN’DA ŞİDDETLİ ÇATIŞMALAR

Kudüs Tugayları, Gazze’nin kuzeyinde ileri cephelerde şiddetli çatışmaların yaşandığını duyurdu. Filistinli mücahitler, ” Bu akşam Beyt Hanun’da bir grup düşmanla çatışan mücahitlerimiz, düşman askerlerine ağır kayıplar verdirdi. .” Sözünü verdi.

SİYONİSTLER PUSUZA SÜRDÜRÜLDÜ

Kassam Tugayları Dün yaşanan gelişmelere ilişkin açıklama yaptı. Filistinli mücahitler, GazzeKuzeybatıdaki Siyonist piyade birliği pusuya düşürmekBirimi düşürdüğünü ve işçi karşıtı patlayıcılarla imha ettiğini açıkladı.

6 İŞGAL ASKERİ ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Kassam Tugayları’ndan yapılan son açıklamada, Cühr el-DikAnti-personel füzeleri ve makineli tüfeklerle bölgede bulunan 6 işgalci İsrail askeri Filistinli mücahitler tarafındanEtkisiz hale getirildi.

17 ZIRHLI ARAÇ İmha Edildi

Kassam Tugayları dün sabahtan akşama kadar İsrail’in faaliyetleriyle meşguldü. 17 zırhlı araçyok ettiğini söyledi. Filistinli mücahitlerZırhlı araçların çevresinde ve içindeki Siyonist askerlerin öldürüldüğünü ve yaralandığını belirtti.

KAYNAK: HABER7

basciftlikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu