Ekonomi

Genç İZİKAD yaratıcı fikirleri destekliyor

Özlem Sarsin

İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Sezgin, 11 yıl önce ilk kez bir iş kadınları derneği tarafından kurulan ve bugüne kadar yüzlerce üniversite öğrencisine mentorluk desteği veren İZİKAD’ın gençleri iş hayatına hazırlamaya ve networking sağlamaya devam edeceğini söyledi. alan.

Sezgin, bu yıl “Kentimi Tasarlamak” teması altında “Kentimi Sürdürülebilir Tasarlamak, Kentimi Dijital Olarak Tasarlamak ve Kentimi Yaşanabilir Tasarlamak” başlıklarıyla 9 küme üzerinde çalışmaya başladıklarını belirterek, projelerin Şubat-Haziran ortasında yapılacak ve kazanan proje Eylül ayında yapılacak ödül töreni ile açıklanacak. Sezgin sözlerine şöyle devam etti, “Üniversitelerde kendini geliştirmiş gençlerimizin iş hayatına girme kaygıları var.

Onlara liderlik, davranış, işbirliği, grup çalışması ve teşvikler gibi alanlarda rehberlik ediyoruz. Gençlerimiz de gelişimleri ve kariyerleri için kazanımlar elde ediyor ve memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Böyle güzel projelerin desteklendiğini ve hayata geçirildiğini görmek bizleri mutlu ediyor ve cesaretlendiriyor” dedi.

nurhakajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu