Haber

Karabük İdman Yurdu BAL’dan şampiyon olarak 3. Lig’e çıktı

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) grubunu lider tamamlayarak 3. Lig’e yükselen Karabük Antrenman Yurdu, şampiyonluğu taraftarıyla kutladı. Şehir tipi ile başlayan kutlamalar, Necmettin Şeyhoğlu Stadı’nda düzenlenen programla devam etti.

Şampiyonluk kutlamasında konuşan Karabük Valisi Fuat Gürel, “Kulüp Başkanı Adem Aydım’ı, teknik ekibimizi, futbolcu kardeşlerimizi ve Karabük’e gönül veren Mavi Ateş taraftarlarımızı, bizi biz yapan Karabük İdman Yurdu’nu gönülden kutluyorum. Karabük halkı bu muhteşem galibiyeti yaşıyor. Ligde devam edeceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Konuşmaların ardından oyuncular, teknik heyet ve yöneticiler sahneye davet edilerek plaketleri takdim edildi. Program, ödül töreni ve havai fişek gösterisi ile devam etti.

Programın ardından kısa bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, takımın 3. Lig’e yükselmesinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “En başından beri buna inandık. Ne zaman bir araya gelsek bunu dile getirirdim. İşte buradayız.” bugün görün. Tüm takım olarak kendisini bir kez daha tebrik ediyor, 3. Lig’de başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: ANKA / Spor

kucukcekmeceajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu